Напередодні виборів розпочато нову провокацію проти угорських кандидатів. Від імені голови Товариства угорської культури Закарпаття (ГО «ТУКЗ–КМКС») мешканцям регіону були надіслани оманливі SMS-повідомлення, що порушили передвиборчу тишу. Закликаємо всіх не повестися на фальшиві повідомлення, зберігати спокій і бути уважними! Ми подали позов до компетентних органів! Президія ГО «ТУКЗ–КМКС»
Заява
![](https://kmksz.com.ua/wp-content/uploads/2016/10/postheader1-e1533540344457.jpg)