На Берегівщині відбувся великодній турнір з мініфутболу

Традиційний, уже 15 турнір з мініфутболу, який щороку з нагоди Великодня організовує Берегівський районний осередок Товариства угорської культури Закарпаття (КМКС), відбувся на майданчику зі штучним покриттям гімназії села Гут Великобийганьської громади.

До свята учні Гутівської гімназії готувалися дуже старанно, адже цього року захід, у рамках якого влаштовують традиційний футбольний турнір та відроджують великодні звичаї, проводили вже вп’ятнадцяте.

Організатори врахували вподобання не лише любителів футболу. Тож, окрім турніру, відбулися літературне читання великодніх віршів, оздоблення писанок та пасхального дерева, а також конкурс поливанок.

Присутніх привітала директорка Гутівської гімназії Ангела Товт.

На захід завітали, зокрема, заступник голови Берегівської районної військової адміністрації Іштван Локіта, заступник очільника Берегівської міської територіальної громади Іштван Вінце, голова Берегівського районного осередку ТУКЗ-КМКС Йожеф Шін, голова місцевого осередку ТУКЗ-КМКС села Гут Ласло Переш.

Іштван Локіта під час виступу позитивно відзначив ініціативу місцевих та роботу організаторів.

До присутніх звернувся і Йожеф Шін, котрий у своїй промові наголосив на силі та важливості віри у воскресіння, а також мирних свят.

Після привітань розпочався турнір з мініфутболу. На сцені провели літературне читання серед школярів на великодню тематику. Відтак відбулися традиційні поливанки: хлопці, не жаліючи води, кропили дівчат.

Переможцем конкурсу з декламування великодніх віршів став Акош Деметер.

Участь у футбольному турнірі в категоріях «Молодь» та «Ветерани» взяли чотири команди. Кожен грав, викладаючись на всі сто.

У молодіжній категорії першою виявилася команда «Надьгут».

Серед ветеранів перемогла команда Гат – Гут – Берегово, котра здолала учасників Кідьош – Великі Береги.

Кращим гравцем серед молодіжних команд став Арпад Деяк, серед ветеранів – Іштван Вінце. Найкращим бомбардиром визнали Деже Деяка.

На завершення заходу учасників пригостили традиційними стравами.

K. K./Kárpátalja hetilap